Нашы дасягненні

2020

Дыплом XIII адкрытай міжнароднай навукова-практычнай канферэнцыі «Паспяховы той, хто творыць» навучэнцаў і выкладчыкаў сярэдніх спецыяльных і вышэйшых устаноў устаноў (Сцепушчанак Т.М., выкладчык);

дыплом II ступені за 2 месца за працаўку практыкума па вучэбнай дысцыпліне "Інфармацыйныя тэхналогіі", у намінацыя "Сродкі навучання";

дыплом XIII адкрытай міжнароднай навукова-практычнай канферэнцыі «Паспяховы той, хто творыць» навучэнцаў і выкладчыкаў сярэдніх спецыяльных і вышэйшых навучальных устаноў (Ваньковіч Т.В., выкладчык);

 дыплом XIII адкрытай міжнароднай навукова-практычнай канферэнцыі «Паспяховы той, хто творыць» навучэнцаў і выкладчыкаў сярэдніх спецыяльных і вышэйшых устаноў устаноў (Пятрова А.І., выкладчык);

дыплом XIII адкрытай міжнароднай навукова-практычнай канферэнцыі «Паспяховы той, хто творыць» навучэнцаў і выкладчыкаў сярэдніх спецыяльных і вышэйшых устаноў устаноў (Каваленка Н.В., выкладчык);

дыплом III ступені за 3 месца ў абласных спаборніцтвах па лёгкаатлетычным кросе навучэнцаў каледжаў;

дыплом III ступені ў абласных спаборніцтвах па лёгкаатлетычным кросе навучэнцаў каледжаў сярод дзяўчат;

дыплом I ступені за 1 месца ў Рэспубліканскім спартакіядзе навучэнцаў каледжаў - 2020 па лёгкаатлетычным кросе ў агульнакамандным першынстве;

2021

дыплом II ступені Міжнароднага конкурсу па інфарматыцы і вылічальнай логіцы «Бабер - 2021» (навучэнец вучэбнай групы 2121 Сінькевіч Алег Вадзімавіч);

дыплом II ступені Міжнароднага конкурсу па інфарматыцы і вылічальнай логіцы «Бабер - 2021» (навучэнец вучэбнай групы 2121 Шабан Іван Андрэевіч);

дыплом III ступені Міжнароднага конкурсу па інфарматыцы і вылічальнай логіцы «Бабер - 2021» (навучэнец вучэбнай групы 2121 Канопчык Багдан Андрэевіч);

дыплом III ступені Міжнароднага конкурсу па інфарматыцы і вылічальнай логіцы «Бабер – 2021» (навучэнец вучэбнай групы 2121 Люхцікаў Даніла);

дыплом III ступені Міжнароднага конкурсу па інфарматыцы і вылічальнай логіцы «Бабер - 2021» (навучэнец вучэбнай групы 2121 Рэбека Ілля);

дыплом III ступені Міжнароднага конкурсу па інфарматыцы і вылічальнай логіцы «Бабер - 2021» (навучэнец вучэбнай групы 2121 Шарстнёў Станіслаў Міхайлавіч);

дыплом III ступені за даследчую працу «Кампутарныя вірусы, іх віды, класіфікацыя і спосабы абароны» (навучэнец вучэбнай групы 2218 Валадзько Мікіта Іванавіч)

дыплом II ступені ў абласных спаборніцтвах па мнагаборстве «Здароўе» (Суднікава Ганна Ільінічна, вучэбная група 4120);

дыплом II ступені за 2 месца ў Рэспубліканскім фестывалі маладзёжнай творчасці "АРТ-вакацыі" ў намінацыі "Вакальны жанр" (Мамуль Лізавета);

дыплом за актыўны ўдзел у даследчай працы, падрыхтоўку і прадастаўленне на Навукова-практычную канферэнцыю навучэнцаў з міжнародным удзелам «Прафесійная адукацыя: традыцыі і інавацыі», прысвечаная 145-годдзю ўстановы адукацыі «Мар'інагорскі дзяржаўны ордэна «Знак Пашаны» аграрна-тэхнічны імя У.Я.Лабанка» змястоўных матэрыялаў;

дыплом XIV адкрытай міжнароднай навукова-практычнай канферэнцыі навучэнцаў і выкладчыкаў сярэдніх спецыяльных і вышэйшых навучальных устаноў «Паспяховы той, хто творыць» (Сцепушчанак Т.М., выкладчык);

дыплом XIV адкрытай міжнароднай навукова-практычнай канферэнцыі навучэнцаў і выкладчыкаў сярэдніх спецыяльных і вышэйшых навучальных устаноў «Паспяховы той, хто творыць» (Ваньковіч Т.В., выкладчык);

дыплом XIV адкрытай міжнароднай навукова-практычнай канферэнцыі навучэнцаў і выкладчыкаў сярэдніх спецыяльных і вышэйшых навучальных устаноў «Паспяховы той, хто творыць» (Пятрова А.І., выкладчык)

дыплом XIV адкрытай міжнароднай навукова-практычнай канферэнцыі навучэнцаў і выкладчыкаў сярэдніх спецыяльных і вышэйшых навучальных устаноў «Паспяховы той, хто творыць» (Мінкевіч Д.В., навучэнец);

дыплом XIV адкрытай міжнароднай навукова-практычнай канферэнцыі навучэнцаў і выкладчыкаў сярэдніх спецыяльных і вышэйшых навучальных устаноў «Паспяховы той, хто творыць» (Калаур Ю..Н, навучэнка);

дыплом XIV адкрытай міжнароднай навукова-практычнай канферэнцыі навучэнцаў і выкладчыкаў сярэдніх спецыяльных і вышэйшых навучальных устаноў «Паспяховы той, хто творыць» (Каваленка Н.В., выкладчык);

дыплом XIV адкрытай міжнароднай навукова-практычнай канферэнцыі навучэнцаў і выкладчыкаў сярэдніх спецыяльных і вышэйшых навучальных устаноў «Паспяховы той, хто творыць» (Платонава Т.Ю., выкладчык);

дыплом XIV адкрытай міжнароднай навукова-практычнай канферэнцыі навучэнцаў і выкладчыкаў сярэдніх спецыяльных і вышэйшых навучальных устаноў «Паспяховы той, хто творыць» (Цяцерава Г.В, выкладчык);

1 месца ў Рэспубліканскім конкурсе маладых бухгалтараў, аналітыкаў і аўдытараў па спецыяльнасцях сярэдняй спецыяльнай адукацыі 1-25 01 08 «Бухгалтарскі ўлік, аналіз і аўдыт», прысвечанага 55-годдзю факультэта бухгалтарскага ўліку;

дыплом I ступені за 1 месца ў абласным этапе рэспубліканскага агляду інавацыйнай і тэхнічнай творчасці навучэнцаў і работнікаў устаноў адукацыі ў намінацыі "Электроніка" (Сакаў В. А. інжынер-праграміст)

дыплом 1 ступені па выніках абласнога конкурсу "Лепшы навучэнец сістэмы ПТА і ССА" ў 2020 годзе ў намінацыі "За паспяховасць" (Зайцава А.У.);

дыплом I ступені Мінскага абласнога Савета кіраўнікоў каледжаў за 1 месца ў абласным аглядзе тэхнічнай і дэкаратыўна-прыкладной творчасці навучэнцаў і работнікаў устаноў сярэдняй спецыяльнай адукацыі, за распрацоўку і выраб лепшых экспанатаў тэхнічнай творчасці;

дыплом II ступені за 2 месца ў абласным этапе рэспубліканскага агляду інавацыйнай і тэхнічнай творчасці навучэнцаў і работнікаў устаноў адукацыі ў намінацыі "Электроніка" (Захарыч В.Л., выкладчык);

дыплом II ступені за 2 месца ў рэспубліканскім конкурсе лічбавай творчасці "Арт-партал-2021" у намінацыі "Маладзёжная творчасць. Арт-піяр» (кіраўнік Бягун Л.М., навучэнец - Казлоў Мікіта);

дыплом II ступені за 2 месца ў абласных спаборніцтвах па зімовым мнагаборстве «Здароўе» ГФАК Рэспублікі Беларусь сярод юнакоў навучэнцаў устаноў прафесійна-тэхнічнай і сярэдняй спецыяльнай адукацыі (Жыгалковіч Д.І., навучэнец);

дыплом II ступені за 2 месца ў абласным этапе рэспубліканскага агляду інавацыйнай і тэхнічнай творчасці навучэнцаў і работнікаў устаноў адукацыі ў намінацыі «Электроніка» (Мінкевіч Дзяніс, навучэнец, Платонава Т.Ю., выкладчык);

дыплом II ступені за 2 месца ў абласным этапе рэспубліканскага агляду інавацыйнай і тэхнічнай творчасці навучэнцаў і работнікаў устаноў адукацыі ў намінацыі «Электроніка» (Валадзько Мікіта, навучэнец, Захарыч В.Л., выкладчык);

дыплом II ступені за 2 месца ў абласным этапе рэспубліканскага конкурсу навукова-тэхнічнай творчасці навучэнскай моладзі "Тэхнаінтэлект" у секцыі "Інфармацыйныя сістэмы і тэхналогіі" (Мінкевіч Дзяніс, навучэнец);

дыплом I ступені за 1 месца ў абласным этапе рэспубліканскага конкурсу лічбавай творчасці "Арт-партал-2021" у намінацыі "Маладзёжная творчасць. Арт-піяр» (загад галоўнага ўпраўлення па адукацыі ад 16.02.2021 № 59) (кіраўнік Бягун Л.М., навучэнец - Казлоў Мікіта);

2022

дыплом II ступені за 2 месца ў абласным этапе рэспубліканскага фестывалю "АРТ-вакацыі" ў намінацыі "Ансамбль народнай музыкі" (Ансамбль "АТР-класіка", кіраўнікі Каваленкі Н.В., Арэшка В.С.);

дыплом II ступені за 2 месца ў абласным этапе рэспубліканскага фестывалю «АРТ-вакацыі» ў намінацыі «Вакальны жанр» (кіраўнікі Агаева Л.І., Арэшка В.С, навучэнка - Мамуль Лізавета);

дыплом III ступені за 3 месца ў абласным этапе рэспубліканскага фестывалю «АРТ-вакацыі» ў намінацыі «Харэаграфічны жанр» (Дуэт «Гармонія», кіраўнік Каваленкі Н.В.);

дыплом II ступені за 2 месца ў рэспубліканскім фестывалі "АРТ-вакацыі" ў намінацыі "Ансамбль народнай музыкі" (Ансамбль "АТР-класіка", кіраўнік Каваленка Н.В., Арэшка В.С.);

дыплом III ступені за 3 месца ў рэспубліканскім фестывалі "АРТ-вакацыі" ў намінацыі "Харэаграфічны жанр" (Дуэт "Гармонія", кіраўнік Каваленка Н.В.).

Па выніках удзелу ў Рэспубліканскай спартакіядзе навучэнцаў каледжаў - 2020 па лёгкаатлетычным кросе (кастрычнік 2020): два дыпломы I ступені –  Бабровіч Дыяна Уладзіміраўна;

па выніках удзелу ва II Рэспубліканскім конкурсе маладых бухгалтараў, аналітыкаў і аўдытараў дыплом I ступені ў агульнакамандным першынстве,

дыплом I ступені – у асабістым заліку (навучэнка Зайцава Вольга Віктараўна);

дыплом II ступені – у асабістым заліку (навучэнка Бабровіч Дыяна Уладзіміраўна);

у Рэспубліканскай спартакіядзе навучэнцаў - 2021 па лёгкаатлетычным мнагаборстве (май 2021) дыплом II ступені, дыплом III ступені - Суднікава Ганна Ільінічна;

дыплом 2 ступені Бабровіч Д.У. у намінацыі "Спартыўныя дасягненні";

па выніках абласнога конкурсу «Лепшы навучэнец сістэмы ПМА і ССА» у 2021 годзе:

дыплом 2 ступені Суднікава Ганна ў намінацыі «Спартыўныя дасягненні;

дыплом III ступені III Рэспубліканскага конкурсу маладых бухгалтараў, аналітыкаў, аўдытараў (сярод навучэнцаў каледжаў) – Раскава Таццяна Генадзеўна, навучэнка вучэбнай групы 1119;

дыплом II ступені абласнога этапа Рэспубліканскага конкурсу навукова-тэхнічнай творчасці навучэнскай моладзі «ТэхнаІнтэлект» (навучэнец навучальнай групы 2018 Мінкевіч Дзяніс);

дыплом I ступені абласнога этапа Рэспубліканскага конкурсу навукова- тэхнічнай творчасці навучэнскай моладзі «ТэхнаІнтэлект» (навучэнец вучэбнай групы 2118 Завадскі Андрэй Андрэевіч);

дыплом II ступені абласнога этапа Рэспубліканскага конкурсу навукова- тэхнічнай творчасці навучэнскай моладзі «ТэхнаІнтэлект» (навучэнец вучэбнай групы 2118 Дробнаў Аляксандр Сяргеевіч);

дыплом I ступені абласнога этапа Рэспубліканскага агляду інавацыйнай і тэхнічнай творчасці навучэнцаў і работнікаў устаноў адукацыі (навучэнец вучэбнай групы 2118 Ламека Мікіта Ігаравіч);

дыплом II ступені абласнога этапа Рэспубліканскага агляду інавацыйнай і тэхнічнай творчасці навучэнцаў і работнікаў устаноў адукацыі (навучэнец вучэбнай групы 2118 Талай Захар Сяргеевіч);

дыплом III ступені абласнога конкурсу «Лепшы навучэнец установы прафесійнай адукацыі Мінскай вобласці» ў намінацыі «За дасягненні ў галіне фізічнай культуры і спорту» (навучэнка вучэбнай групы 4120 Суднікава Ганна Ільінічна);

дыплом II ступені абласнога збору камандзіраў маладзёжных прафілактычных атрадаў па наркакантролі «Прававы турнір» (навучэнка вучэбнай групы 3119 Махросенка Яўгенія Мікалаеўна);

дыплом III ступені абласнога фестывалю мастацкай творчасці навучэнцаў прафесійна-тэхнічнай і сярэдняй спецыяльнай адукацыі «ПрафАрт» у намінацыі «Вакальна-харавая творчасць» (навучэнка вучэбнай групы 2120 Габец Інга Дзянісаўна);

дыплом III ступені абласнога фестывалю мастацкай творчасці навучэнцаў прафесійна-тэхнічнай і сярэдняй спецыяльнай адукацыі «ПрафАрт» у намінацыі «Харэаграфічная творчасць» (кіраўнік харэаграфічнага калектыву, навучэнка вучэбнай групы 1220 Таболіч Ксенія Андрэеўна);

дыплом II ступені ў абласных спаборніцтвах па мнагаборстве «Здароўе» (Мялкоў Аляксандр Сяргеевіч, вучэбная група 2219);

дыплом II ступені ў абласных спаборніцтвах па мнагаборстве «Здароўе» (Шарстнёў Станіслаў Міхайлавіч, вучэбная група 2121);

дыплом III ступені ў абласных спаборніцтвах па мнагаборстве «Здароўе» (Іванютенка Ірына Аляксандраўна, вучэбная група 4121);

Грамота УУС Мінскага аблвыканкама маладзёжнаму прафілактычнаму атраду «Авангард» за актыўнае ўзаемадзеянне з органамі ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь і рэальную дапамогу па супрацьдзеянні ў распаўсюджванні наркаманіі на тэрыторыі Мінскай вобласці.

JoomShaper